Türkiye’nin yağı Turyağ Samsun’da Türkiye’nin Ustalarıyla buluştu - Turyağ
Turyağ
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Türkiye’nin yağı Turyağ Samsun’da Türkiye’nin Ustalarıyla buluştu

Turyağ'dan Haberler

Türkiye’nin yağı Turyağ Samsun’da Türkiye’nin Ustalarıyla buluştu

23 Ekim 2017, 13:42

Türkiye’nin yağı Turyağ Samsun’da Türkiye’nin Ustalarıyla buluştu

İstanbul, Ankara, Adana, Samsun, Antalya, İzmir ve Bursa’da toplam 1500 ustayla bir araya gelmek için çıktığımız bu yolculuğun dördüncü durağında Samsun ustalarımızla buluştuk! Samsun ve çevre illerden gelen yaklaşık 130 pastane ve börek ustasının katıldığı etkinliğimizde bir konuşma yapan Cargill Gıda Türkiye Pastacılık Yağları Satış Müdürü Halit Görgülü, Türkiye genelinde çok sayıda pastane ve börekçinin Turyağ müşterisi olduğunu belirterek, “Turyağ olarak, her geçen gün geliştirip zenginleştirdiğimiz yenilikçi ürün portföyümüzle her zaman sizin yanınızda olacağız. Önümüzdeki dönemde, tüm Türkiye’deki ustalarımıza lezzetlerine lezzet katmaları için destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Samsun Anemon Hotel’de düzenlenen ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmaya, Cargill Gıda Ortadoğu, Türkiye ve Kuzey Afrika AR-GE Lideri Aylin Aksoy, Cargill Gıda Türkiye AR-GE Müdürü Ela Ergüney ve Pazarlama Müdürü Füsun Uğur’un yanı sıra, Turyağ kullanan yaklaşık 130 pastacılık ustası katıldı.

Turyağ Pastacılık Ustaları, Turyağ’ın çeşitli ürünlerini kullanarak yaptığı pastacılık uygulamaları ile en güncel trendleri konuklarla paylaşırken, Cargill Gıda Türkiye Pastacılık Yağları Satış Müdürü Halit Görgülü ve Cargill Gıda Türkiye AR-GE Müdürü Ela Ergüney de marka ve ürün portföylerine ilişkin sunumlarını katılımcılarla paylaştı. Ayrıca sahnede Turyağ pastacılık ustalarından Mehmet Usta Yoğurtlu Poğaça ve Ömer Usta da Atom Kurabiye tarifleriyle ürün demo gösterilerini gerçekleştirdiler.