Türkiye’nin yağı Turyağ Türkiye’nin Ustalarıyla buluşmak için İstanbul Avrupa Yakası’ndan yola çıktı! - Turyağ
Turyağ
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Türkiye’nin yağı Turyağ Türkiye’nin Ustalarıyla buluşmak için İstanbul Avrupa Yakası’ndan yola çıktı!

Turyağ'dan Haberler

Türkiye’nin yağı Turyağ Türkiye’nin Ustalarıyla buluşmak için İstanbul Avrupa Yakası’ndan yola çıktı!

25 Eylül 2017, 13:41

Türkiye’nin yağı Turyağ Türkiye’nin Ustalarıyla buluşmak için İstanbul Avrupa Yakası’ndan yola çıktı!

İstanbul, Ankara, Adana, Samsun, Antalya, İzmir ve Bursa’da toplam 1500 ustayla bir araya gelmek için çıktığımız bu yolculuğun ilk durağında İstanbul Avrupa yakası ustalarımızla buluştuk! Yaklaşık 120 pastane- ve börek ustasının katıldığı etkinliğimizde bir konuşma yapan Cargill Gıda Türkiye Pastacılık Yağları Satış Müdürü Halit Görgülü, Türkiye genelinde çok sayıda pastane ve börekçinin Turyağ müşterisi olduğunu belirterek, “Turyağ olarak, her geçen gün geliştirip zenginleştirdiğimiz yenilikçi ürün portföyümüzle her zaman sizin yanınızda olacağız. Önümüzdeki dönemde, tüm Türkiye’deki ustalarımıza lezzetlerine lezzet katmaları için destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

İstanbul Dedeman Gayrettepe Otel’inde düzenlenen ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmaya, Cargill Gıda Ortadoğu, Türkiye ve Kuzey Afrika AR-GE Lideri Aylin Aksoy, Cargill Gıda Türkiye AR-GE Müdürü Ela Ergüney ve Pazarlama Müdürü Füsun Uğur’un yanı sıra, Turyağ kullanan yaklaşık 120 pastacılık ustası katıldı.

Turyağ Pastacılık Ustaları, Turyağ’ın çeşitli ürünlerini kullanarak yaptığı pastacılık uygulamaları ile en güncel trendleri konuklarla paylaşırken, Cargill Gıda Türkiye Pastacılık Yağları Satış Müdürü Halit Görgülü ve Cargill Gıda Türkiye AR-GE Müdürü Ela Ergüney de marka ve ürün portföylerine ilişkin sunumlarını katılımcılarla paylaştı. Ayrıca sahnede Turyağ pastacılık ustalarından Mehmet Usta Yoğurtlu Poğaça ve Mahmut Usta da Tuzlu Biscotti tarifleriyle ürün demo gösterilerini gerçekleştirdiler.