Turyağ Distribütör Toplantısı - Turyağ
Turyağ
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Turyağ Distribütör Toplantısı

Turyağ'dan Haberler

Turyağ Distribütör Toplantısı

17 Kasım 2017, 16:10

Turyağ Distribütör Toplantısı

Turyağ olarak pastacılık distribütörlerimizle 10-12 Kasım tarihlerinde Antalya Cornelia De Luxe Resort Hotel’de gerçekleşen toplantıda bir araya geldik. Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen distribütörlerimizle birlikte hem geçtiğimiz dönemi değerlendirirken hem de pastacılık yağları ürün grubu bazında yapılan çalışmaları ve sektör ile şirket performansını değerlendirme fırsatını bulduk. “Rotamız Başarı” toplantı sloganımızla 100 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü markalarından olan Turyağ’ın önümüzdeki dönemdeki başarı odaklı stratejisi ve bu yolda birlikte çalışmanın önemi vurgulandı.

Cargill Gıda Ortadoğu, Türkiye ve Kuzey Afrika Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tarakçıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Turyağ Satış Müdürü Halit Görgülü önümüzdeki dönemde pastacılık yağları ile ilgili beklenti ve hedeflerinden bahsettiler. Toplantının ikinci bölümünde ise Turyağ Ar-Ge Teknik Servis Müdürü Ela Ergüney mevcut ar-ge ve yeni ürün çalışmalarından bahsederken portföyümüzdeki ürünlerin performanslarını değerlendirdiler.

Geleceğe yönelik motivasyon ve konsantrasyon arttırmayı hedefleyen distribütör toplantısında katılımcılar daha sonra takım ruhu ve birlikte hedefe ulaşmanın keyifli bir yolu olan takım oyunlarında bir araya geldiler. Birebir iletişim ve görüşme sağlanan toplantının sonunda ise eğlenceli bir gecede bir araya gelen katılımcılara plaket töreni ile başarılı işbirlikleri için tebrik ve teşekkür edildi.