İnsan Kaynakları - Turyağ
İnsan Kaynakları
  1. Anasayfa
  2. İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Neden Cargill?

İnsanlar Cargill’de çalışmayı birçok sebepten tercih ediyorlar. Bazıları yöneticilerinden gördükleri saygının önemli olduğunu, bazıları Cargill’in sosyal sorumluluk projelerine katılım ve fark yaratabilme fırsatına değer verdiklerini, bazıları da hergün kendileri olup bunun karşılığında ödüllendirildikleri için memnun olduklarını belirtiyorlar.

İşveren Olarak Cargill

Cargill farklılıklara değer verme, tüm bireylere saygı gösterme ve herkese aynı ciddiyetle yaklaşma konularında kararlılık gösteren bir şirkettir. Bu kararlılık, şirketin ırk, renk, din, cinsiyet, etnik köken veya yaş ayrımı yapmadan, tüm yetkin kişilere eşit çalışma fırsatı tanıma politikası ile desteklenmektedir.

Kariyer fırsatlarımız da iş alanlarımız kadar geniş ölçeklidir. Cargill’de muhasebeden gıda teknolojilerine, mühendislikten insan kaynaklarına kadar mutlaka ilgi alanınıza ve hedefinize uygun bir pozisyon bulabilirsiniz. Hedefimiz, çalıştığımız alanlarda en iyi fikirleri sunmaya kendini adamış, hayal gücü yüksek ve vizyon sahibi kişilerle birlikte çalışmaktır.

Cargill’de bir çoğu dünyaca tanınan müşterilerimizin, başarılı olmasına yardımcı olmayı amaç edinmiş bir yaklaşım bulacaksınız. Gerçek bir iş ortağı gibi hareket eden ve müşterilerimizin farklı değer yaratmasını sağlayacak çözümleri bulmalarına yardımcı olan bir yaklaşım sergilenmesi konusunda kararlıyız. Bunun anlamı güvenilir, yaratıcı ve girişimci olmaktır. Bunun anlamı, işlerin doğru ilerlemesini sağlamak ve olası yanlış/lar karşısında sorumluluk almaktır. Bunun anlamı iş etiği kurallarına göre faaliyet göstermektir. İş etiği kuralları kültürümüzle o denli kaynaşmıştır ki, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız Cargill’i her şeyden önce dürüstlükle bağdaştırırlar.

Kariyer Gelişimi

Cargill'deki kariyer ve iş olanaklarıyla ilgili detaylı bilgi edinmek üzere Cargill Careers Global websitesini ziyaret ediniz.